Środa, 24 Lipca 2024 r. 206 dzień roku. Imieniny: Antoni, Kinga, Krystyna

Jak wybrać wymarzoną suknię ślubną?

Nadszedł w końcu ten dzień! Bierzesz ślub i potrzebujesz idealnej sukni ślubnej! Marzyłaś o tym od najmłodszych lat, a teraz nie wiesz, jak znaleźć wymarzony model?! Dzięki naszym poradom wybór wymarzonej sukni będzie znacznie prostszy! Przydatne będą poniższe wskazówki.

1.
Weź ze sobą przyjaciółkę! My dziewczyny lubimy, gdy nam ktoś pomaga przy wyborze ubrań. W wyborze idealnej sukni najlepszym doradcą okaże się Twoja przyjaciółka, siostra albo mama. Każda z nich na pewno z chęcią Ci w tym pomoże. Pamiętaj jednak, nie daj innym narzucić Ci swojego zdania. Nie zakładaj sukni ślubnej mamy tylko po to, aby zrobić jej przyjemność tak, jak to zrobiła grająca w filmie „Ślubne Wojny” aktorka Anne Hathaway. W końcu tam się okazało, że jej mamie wcale nie zależało na tym, aby córka brała ślub w jej sukni. W dniu swojego ślubu to Ty masz się czuć wyjątkowo!

2.
Zastanów się, jaki fason Cię interesuje! W internecie jest mnóstwo sklepów z suknami ślubnymi.  Przejrzyj kilka i zapisz sobie w telefonie te, które najbardziej przypadły Ci do gustu.
Przymierz też inne rodzaje, a nóż to jedna z nich okaże się tą jedyną ;) W końcu
nie zawsze to, co na zdjęciu wydaje nam się ładnie wyglądać, tak samo dobrze wygląda na nas.

3.
Pozwól, że Ci pokażę kilka rodzai sukien ślubnych. Może, któraś z nich zostanie zapisana (tak, jak mówiłam w poprzednim kroku) w twoim telefonie jako wzór tej wymarzonej.
Drogie Panie! Oto i one:

Suknie ślubne w stylu BOHO

 Sukienka 2w1


Suknie ślubne w stylu Księżniczka

 

 

Suknie ślubne o prostym kroju

 

Suknie ślubne w stylu Syrenka

 

Powodzenia- Ruszajcie na zakupy! Znajdźcie swoje WYMARZONE SUKNIE ŚLUBNE!
Trzymam kciuki za Was i Wasze sukienki ;)